FOXYFURS - forum miłośników futer naturalnych

forum miłośników futer naturalnych

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2020-08-26 14:06:25

FOXY
Administrator
Dołączył: 2020-08-21
Liczba postów: 34
WindowsFirefox 79.0

Dokąd zmierza moda

Ostatnio zastanawiam się nad tematem "dokąd zmierza moda, jaki jest trend związany z noszeniem futer naturalnych"

Przez ostatnie 10 lat śledzę jak zmienia się moda związana z futrami. Najgorsze jest to, że moda na noszenie futer, a w szczególności tych naturalnych zamiera.
Nie wiem na czym to polega. Dlaczego w Polsce ta dziedzina mody zimowej zanika? Czym, to jest spowodowane?
Ja tylko podejrzewam, że kobiety nie chcą nosić naturalnych futer od tak na co dzień w okresie grudzień, styczeń, luty ponieważ jest straszna nagonka pseudo ekologów, przeciwników futer naturalnych. Kobiety chyba obawiają się tego że zostaną wyśmiane na ulicy? ...a może jest to czym innym podyktowane?
Z tego co się orientuję, kobiety zakładają futra tylko na szczególne okazje np na Sylwestra i tyle...

Tak na co dzień kobiet w futrach naturalnych nie widzę. Niektóre zakładają te sztuczydła, co okropnie wygląda. Płaszcz ze sztucznego futra wygląda okropnie. Kobieta w sztucznym futrze wygląda okropnie. Takie jest moje zdanie.  [dblpt][

Na ulicach widzę praktycznie kobiety w sztucznych futrach. Jak tylko sięgam pamięcią do lat 80 i 90 tych to kobiety chętnie zakładały na co dzień futra naturalne bo sztucznych było wtedy znacznie mniej. Było na co oko zawiesić, a dziś nie ma na czym. Odnoszę wrażenie że sztuczne futra wyparły niemal w 99% te naturalne.

Nie wiem czemu dziś młode kobiety nie chcą nosić futer naturalnych? Czym to jest podyktowane? Boją się że będą wyśmiane? Bo naturalne futro nie jest trendy?

Bardzo bym chciał aby nadeszły takie czasy, kiedy po ulicach będą chodziły kobiety w futrach naturalnych. Dziś zobaczyć kobietę w długim futrze z lisów, jenotów graniczy z cudem. [dblpt](

Może warto zmienić świadomość kobiet, a także nagłaśniać w mediach społecznościowych temat, że noszenie futer naturalnych jest bardziej trendy od tych "sztuczydeł".
Sztuczne futra nie są eko, czy jak zwał ekologiczne. To tak jakby ktoś powiedział, że plastikowe butelki są "eko"  [dblpt]D  [dblpt]zdziwiony[dblpt]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
minecraftpremiumfree - fragstation - pgabp - militaryrp - qwer